Tęczowa Przygoda

Z miłości i pasji do dzieci.

Dołącz do nas już dziś

Przedstawienie "Smok"

Przedszkole integracyjne w Stargardzie – kilka słów o nas

Powołując od życia przedszkole integracyjne w Stargardzie, chcieliśmy stworzyć miejsce, w którym każde dziecko będzie czuło się w pełni bezpiecznie i będzie mogło rozwijać swój potencjał pod okiem doświadczonych pedagogów, wspierających jego wysiłki. Zależało nam, aby nasza placówka edukacyjna była otwarta na potrzeby różnych dzieci, w tym także tych z niepełnosprawnościami, oraz by panowała w niej atmosfera szacunku i tolerancji dla inności. W końcu, aby spełniała oczekiwania rodziców, dając im jednocześnie możliwość aktywnego włączenia się w jej funkcjonowanie. Dziś z radością możemy śmiało stwierdzić, że udało się nam osiągnąć ten cel, czego dowodem są uśmiechnięte buzie naszych podopiecznych i słowa uznania ze strony ich rodziców.

Przedszkole integracyjne w Stargardzie to nie tylko miejsce, gdzie maluchy mogą uczyć się nowych rzeczy, ale także rozwijać swoje zainteresowania czy kontakty interpersonalne. Poznają swoich rówieśników i pracują z nimi w grupie, stając się tym samym bardziej zintegrowane z otoczeniem.

Co zapewnia nasza placówka?

Nasze przedszkole w ramach opłacanego czesnego zapewnia dzieciom całodzienną opiekę. Dzięki temu rodzice mogą je spokojnie odebrać po zakończonej pracy. W trakcie pobytu w naszym niepublicznym przedszkolu w Stargardzie dzieci biorą udział w licznych zajęciach, grach i zabawach, wspomagających ich wszechstronny rozwój. Program zajęć został opracowany przez doświadczonych pedagogów, którzy dostosowali go do percepcji dzieci poprzez zastosowanie interaktywnych form łączących naukę z zabawą. Codzienny rozkład został zaś przygotowany w sposób zrównoważony, dlatego obok zajęć zostały w nim uwzględnione posiłki oraz poobiedni odpoczynek. Dla naszych małych podopiecznych oraz ich rodziców organizowane są przyjęcia. W przedszkolu odbywają się także spotkania z osobami wykonującymi różne zawody np. lekarzami, strażakami, czy policjantami.

Kadra doświadczonych pedagogów

Każdy rodzic chce, aby jego pociecha miała jak najlepszą opiekę podczas jego pobytu w pracy. Dlatego też, wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych pedagogów, którzy otaczają opieką maluchy już od pierwszych dni ich Tęczowej Przygody z edukacją. Staramy się pokazywać dzieciom, że nauka nie jest przykrą koniecznością, lecz może stanowić także doskonałą okazję do zabawy. Dbamy nie tylko o rozwój intelektualny naszych podopiecznych, ale także ruchowy i sensoryczny. Jesteśmy świadomi tego, jak ważny jest ten pierwszy etap edukacji w ich dalszym życiu. Dlatego staramy się zachęcić dzieci do nauki, stwarzając im dogodne warunki oraz dając poczucie bezpieczeństwa każdego dnia.

PRZEDSZKOLE TĘCZOWA PRZYGODA JEST TĘCZOWĄ PRZYGODĄ PASJI I MIŁOŚCI DO DZIECI I ICH RODZIN.